2.A TŘÍDA
MZŠ Velký Osek

Co nás čeká

LEDEN

31. (úterý) – 4. hodinu VYSVĚDČENÍ

6., 13., 20.  – páteční čtení s prarodiči

ÚNOR

1.(středa) – výlet s PŘEKVAPENÍM

2. (čtvrtek) – Den společenských her

6. (pondělí) – bruslení v areálu školy (12.30 – 13.15)

8. (středa) – bruslení v areálu školy (8.00 – 8.45)

10., 17. – páteční čtení s prarodiči

13., 27.(pondělí) – plavání

BŘEZEN

3., 10., 17., 24., 31. – páteční čtení s prarodiči

6., 13., 20., 27. (pondělí) – plavání

17. (pátek) – soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN

31. (čtvrtek) – NOC S ANDERSENEM

DUBEN

14., 21., 28. – páteční čtení s prarodiči

3.,  17., 24. (pondělí) – plavání

KVĚTEN

5., 12., 19., 26. – páteční čtení s prarodiči

1., 8., 15. (pondělí) – plavání

ČERVEN

9., 16., 23. – páteční čtení s prarodiči

3., 10., 17., 24. – plavání

ŘÍJEN

1. – 4. (úterý – pátek) – sběr papíru

8. (úterý) – divadlo Libice n./C.

 

11. (pondělí) – divadlo Kolín – České vánoce J. Lady (50 Kč + autobus, vlak)

14. (čtvrtek) – knihovna V. Osek – beseda Vánoce J. Lady

18. (pondělí) – výstava Sedmičky J. Lady – galerie Tančící dům – Praha

19. (úterý) – div. představ. Veselé Vánoce – pro 3. B

 vánoční koncert LŠU 

                             vánoční besídka (od 17 hod.) s posezením 

21. (čtvrtek) – Den deskových her

22. (pátek) – hrajeme deskové hry (1. a 2. hod.)

                           vánoční zpívání celé školy (3. hod.),rozdání dárečků ve třídě (4. hod.)

LEDEN

8., 15., 22., 29. (pondělí) – plavání

31. (středa) – překvapení před vysvědčením

ÚNOR

1. (čtvrtek) – turnaj 3. tříd v piškvorkách (1. a 2. hod.)

21. (středa) – recitační soutěž

5., 12., 19. (pondělí) – plavání

BŘEZEN

  5., 12., 19. (pondělí) – plavání 

16. (pátek) – so

26. (pondělí) – exkurze Praha – Senát, střídání stráže na Pražském hradě

27. (úterý) – beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou

27. – 28. (úterý – středa) – Noc s Andersenem (spaní ve škole) – číst nám budou babičky a dědečkové

DUBEN

 9. (pondělí) – výlet Lužním lesem, exkurze Huslík

18. (středa) – hudební pořad Ani film se bez hudby neobejde (45 Kč)

20. (pátek) – výstava o životním prostředí – Kolín (odpoledne – pro zájemce)

23. – 27.  (pondělí – pátek) – sběr papíru a plastových víček

23. (pondělí) – Den Země, beseda Krkavcovití (65 Kč)

30. (pondělí) – Olympijský diplom – sportovní den s rodiči

KVĚTEN

22. (úterý) – focení celé třídy

28. (pondělí) – exkurze Pražský hrad – kanceláře prezidenta republiky

ČERVEN

1. (pátek) – Den dětí 

11. – 15. (pondělí – pátek) – škola v přírodě (

18. – 19. (pondělí, úterý) – sportovní dny 1. stupně     – zrušeno

25. (pondělí) – Ochrana člověka za mimořádných událostí – exkurze Hasičský záchranný sbor Kolín

26. (úterý) – školní výlet Mirakulum (Milovice)

28. (čtvrtek) – rozlučka se žáky 9. tříd