2.A TŘÍDA
MZŠ Velký Osek

Pro rodiče

Vážení rodiče,

pokud byste chtěli vědět, jak děti ovlivňuje internet a mobilní aplikace, posílám odkaz na zítřejší (pátek 22.11.) přednášku  MUDr. Martina Jana Stránského (český neurolog). Přednáška se koná v Poděbradech a je zdarma. Já se na přednášku moc těším! H.B.

Vážení rodiče, dne 6.11.2018 se zaměstnanci MZŠ Velký Osek připojí ke stávce. Škola, školní družina ani školní jídelna nebudou tento den v provozu.

V úterý 8. 10. 2019 jedeme do Libice nad Cidlinou na divadelní představení Medová královna.Do Libice pojedeme vlakem, v případě příznivého počasí půjdeme zpět pěšky. Sraz je v 7.45 hod. ve škole u šaten. Děti budou mít batoh, pití, svačinu, pláštěnku,teplejší oblečení, pohodlné boty a angličtinu.Výuka skončí normálně v 12.30 hod.

Ve středu 25.9. jdeme na celodenní vycházku spojenou s plavbou na lodi (Oseček – zdymadlo V. Osek). Sraz v 7.45 hod. u šaten. Sportovní obuv a sportovní oblečení, batoh, pláštěnka, svačina, pití. Na oběd se vrátíme do školy.

ze školního webu:

Vážení rodiče, do 30.9.2019 prosím uhraďte poplatek za kroužky školního klubu a školní družinu na 1. pololetí. Platbu proveďte na účet školy vedený u České spořitelny č.  0420546309/0800, s variabilním symbolem žáka (najdete v žákovské knížce). Do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte a kroužky, které dítě navštěvuje.